New York

Nejlevnější letenky
New York

Využijte skvělé nabídky last minute letenek. Porovnáváme nabídky od více než osmi set leteckých společností. Vyzkoušejte náš online rezervační systém.

Slevovac.cz: Pobyty se slevou pro každého

Hledáte nové příležitostí pro poznání zajímavých míst? Chcete si odpočinout mimo svůj domov a načerpat nové síly? Nabízíme vám pobyt. Kde? Ze široké nabídky různých pobytů si vybere každý.


O slevových portálech

V České republice neustále roste počet lidí, kteří nedají dopustit na slevové portály. Také si kupujete nejrůznější slevové poukázky? Proč ne. Vyplatí se vám to. Získáte často i více než poloviční cenu, a to na zážitky, služby i zboží, které je atraktivní a žádané.


Své z toho mají samozřejmě i obchodníci. Nejenže v krátkém času prodají mnoho zboží či služeb, ale zároveň si dělají reklamu. Mnozí klienti se k nim často rádi vracejí, i když už nemají slevový poukaz. Provozovatelé slevového portálu mají zase provizi, a tak jsou spokojeni všichni.


Pobyty se slevou

Čas od času by si měl umět každý člověk odpočinout. Jak? Vyjeďte si na nějaký pobyt. Vadí vám, že ať už se chcete ubytovat v penzionu či hotelu, jsou všechny možnosti poměrně dost drahé? Co takhle ušetřit na nákladech více než polovinu. Umožní vám to pobyty se slevou, které najdete na Slevovac.cz. Můžete si tak dopřát mnohem více zážitků. Poznávejte různá pěkná místa v České republice i v zahraničí. Pobyty jsou různě zaměřené, takže se v široké nabídce každý najde styl pobytu, který mu vyhovuje nejvíce.